Pobierz widget

Nowe 7 dni Gryfina

N7DG - tygodnik poświęcony wydarzeniom z terenu Gryfina i okolic. Gazeta o profilu informacyjnym. 20 stron, część kolorowych. Zawiera działy: informacyjny, regionalny, kulturalny, sportowy i ogłoszeniowy.

Kontakt w sprawach dziennikarskich: Violina Janiszewska 502 357 001, w sprawach reklamowych Wioletta Dziedzic: 501-129-629.

Wydawnictwo Weekly Press
Rok założenia 2000
Zasięg powiat gryfiński
Strona www http://www.7dnigryfina.com
E-mail
Nakład 2000
Adres:

ul. Asnyka 31,
74-101 Gryfino

tel. (091) 4045014

Przynależność do ZKDP: brak danych
Przynależność do TL: tak

Ostatnio dodane artykuły
GRYFINO - CZY LIKWIDOWAĆ GIMNAZJA ?
W przyszłym roku minie okrągłe 10 lat od reformy oświaty. Według wielu psychologów, socjologów i znawców tematu wprowadzenie gimnazjum było złym rozwiązaniem. Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapewnił, że już po wyborach w 2011 roku jego partia będzie gotowa do rządzenia i jednym ze sztandarowych pomysłów tej partii będzie likwidacja gimnazjum. Czy rzeczywiście jest ona potrzebna? A może udało się wypracować metody, które udoskonaliły system?
GRYFINO - NIE MIESZKANIE, MOŻE SAMOCHÓD, ALE WARTO
Co będzie można kupić za akcje pracownicze Dolnej Odry? Nic dziwnego, że wielu mieszkańców Gryfina z wypiekami na twarzy obserwuje wszystko, co dzieje się wokół wejścia Polskiej Grupy Energetycznej na giełdę. Chodzi o duże pieniądze. Ale jakie?
GRYFINO - TRAGEDIA, KTÓRA ZRODZIŁA IDEĘ
Amazonki, w mitologii greckiej, to waleczne plamię kobiet, posługujących się dzidą, oszczepem lub strzelających z łuku. Aby skuteczniej napinać cięciwę łuku obcinały lub wypalały sobie jedną z piersi. Raz w roku odwiedzali je mężczyźni, aby spłodzić potomstwo. Wychowywały tylko córki, synów zaś zabijały. Samo słowo "amazonka" z języka greckiego oznacza - "bez piersi"
Gryfino - Włóczykij 2009 nadchodzi
Przygotowania do trzeciej edycji Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży “Włóczykij” wkraczają w decydującą fazę. Niespełna dwa miesiące zostały do rozpoczęcia kolejnej edycji gryfińskiego festiwalu, który powoli zyskuje miano jednej z najważniejszych imprez kulturalnych w regionie zachodniopomorskim i największej imprezy podróżniczej w Polsce. Na kilka tygodni przed startem festiwalu, który zaplanowany został między 19 a 28 lutym, pojawia się coraz więcej informacji na temat podróżników, artystów i zespołów, które w tym czasie zawitają do Gryfina.
Żabnica - Awantura o pizzę
Młodzi mieszkańcy Żabnicy pobili dostawcę pizzy. Jeden z podejrzanych, który okazał się niewinny, twierdzi, że został pobity na komendzie przez przesłuchującego go policjanta Piątkowy wieczór, godzina 21, to idealny moment na zamówienie pizzy. Nic dziwnego, że zamówienie takiego posiłku na ulicę Fabryczną nie wzbudziło żadnych podejrzeń w jednej z gryfińskich pizzerii. Tymczasem, gdy dostawca Arkadiusz S. podjechał na miejsce, doskoczyło do niego kilku ubranych na czarno mężczyzn. Jeden z nich uderzył go w twarz i wyrwał z ręki saszetkę z pieniędzmi oraz telefon komórkowy. Mężczyźni zabrali również pizzę.
Gryfino - Zamiast gasić,wypalał trawę
Strażak z Gryfina został zatrzymany po tym jak w jego domu znaleziono duże ilości marihuany Policjanci zatrzymali 40-letniego Dariusza G. w piątek, 28 listopada, po tym jak uzyskali informację o tym, że handluje on narkotykami. Znaleźli u niego aż 263 gramy „trawki”, którą na gryfińskim rynku można byłoby sprzedać za ponad 8 tysięcy złotych.